BLOG


V tomto blogu vás budeme informovat o všem, co nás v Příbrami zaujalo. Pokud máte nějaký zajímavý postřeh nebo námět na článek, určitě si jej nenechte pro sebe.
 

Vychází prosincový městský zpravodaj Kahan. Najdete v něm mnoho zajímavé a také spoustu textů, které jsme připravovali a upravovali. Vánoční číslo se opravdu povedlo.

Ztlumte to!

22.03.2018

Noční obloha bez hvězd, nepřetržitě osvětlená města a komunikace, zmatená zvířata, spánkové poruchy a zvýšené riziko rakovinotvorných nádorů. To jsou jen některé příklady podob a negativních důsledků ztráty přirozené tmy, kterou nám vzala současná, technicky vyspělá doba. Vláda dnes schválila v pořadí druhý materiál z dílny MŽP, který má přispět ke...

Cena za rekonstrukci se z původně předpokládaných asi 250 milionů korun nakonec vyšplhala na 301,2 milionů po fázi projektu pro stavební povolení.

Česká televize odvysílala druhý díl filmu o rakouské arcivévodkyni Marii Terezii. Jednoznačně to byla televizní událost, i když se odborné recenze a divácké názory na tuto podívanou poměrně dost liší.

Pokud internetový prodejce nedoručil objednané zboží zaplacené kartou a ani nechce vrátit peníze, spotřebitelům může pomoci nástroj zvaný chargeback. Podle zkušeností Evropského spotřebitelského centra vycházejí banky svým klientům vstříc a zaplacenou částku obyčejně stáhnou zpět od banky podnikatele. Při platbě převodem na účet tato možnost...

CHCETE JEDNOU ZA ČAS DOSTAT NEWSLETTER S NOVINKAMI? REGISTRUJTE SE.