BLOG


V tomto blogu vás budeme informovat o všem, co nás v Příbrami zaujalo. Pokud máte nějaký zajímavý postřeh nebo námět na článek, určitě si jej nenechte pro sebe.
 

Jiří Dostál odstoupil ze zdravotních důvodů z funkce místopředsedy představenstva společnosti a skončil na pozici generálního ředitele společnosti Kovohutí Příbram.

Každý obyvatel Příbrami průměrně ročně vhodí do hracích automatů asi 15 000 korun. Tvrdíte, že vy ani nikdo z vašich známých tak nečiní? Pak ti, kteří hrají, prosází mnohonásobně více. Důsledky rozbujelého hazardu vidíme všude - exekuce, rozpadlé rodiny, zneužívání návykových látek, zanedbávaná výchova dětí, domácí násilí, problémy v zaměstnání,...

Město Příbram má po uplynulém víkendu za sebou 10. ročník Příbramské svatohorské šalmaje. Letošek byl výjimečný. "Změnila se role města, kdy se z hrdého podporovatele slavnosti stal její pořadatel," uvedl místostarosta města Příbrami Václav Švenda s vysvětlením, že tuto akci letos nově, ve spolupráci s hudební skupinou Ginevra, uspořádalo město...

V sobotu 9. září 2017 se uskutečnil již 47. ročník Běhu Kovohutěmi, který tradičně pořádá na fotbalovém stadionu TJ Kovohutě ve Lhotě u Příbramě a v okolí stejnojmenný Atletický oddíl a společnost Kovohutě Příbram. Letos si všichni účastníci připomněli 50 let od prvního ročníku v roce 1967. Odměněn byl zakladatel a dlouholetý ředitel závodu Eduard...

Příbramské ženy a dívky se mohou přihlásit do nového kurzu sebeobrany. Lekce bude možné navštěvovat každé pondělí od 18. září do 20. listopadu v tělocvičně bývalé základní školy v Žežické ulici.

Příbram čeká na obchvat již celá desetiletí. Pro Ředitelství silnic a dálnic coby investora má nyní prioritu etapa mezi Brodem a Bohutínem. V současnosti se vypořádávají připomínky města, osad a občanů, které se týkají zejména vedení cyklostezek či přístupů na pozemky.

Společnosti J.K.R. se od začátku školních prázdnin přejmenovala na Byznys software. "Naše podnikání jsme se rozhodli akcelerovat pod novým názvem, jímž jednoznačně vyjádříme spojitost mezi firmou a jejím klíčovým produktem," uvádí firma v tiskovém prohlášení.

Příbramská nemocnice má novou porodnici, nabídne vyšší počet lůžek, vyšší komfort i speciální péči. "Z těch 22 let, co v této nemocnici pracuji, jsem se 11 let snažil o novou porodnici. Dvakrát nám osud nepřál a dnes chci poděkovat těm, kteří nám pomohli. Jsem rád, že náš požadavek na rozšíření oddělení můžeme potvrdit narůstajícím počtem porodů v...

V sobotu 15. července 2017 si můžete zajít nakoupit na další Farmářské trhy v Příbrami. Od 8.00 do 12.00 je lze navštívit na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami, kam se dočasně přesunuly z důvodu pokračující rekonstrukce na Dvořákově nábřeží.

CHCETE JEDNOU ZA ČAS DOSTAT NEWSLETTER S NOVINKAMI? REGISTRUJTE SE.